چه وقت تزریق مجدد ژل لب لازم می شود ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | چه وقت تزریق مجدد ژل لب لازم می شود ؟

چه زمانی برای تزریق مجدد مناسب است؟

تزریق مجدد ژل لب | خوبی ژل‌های هیالورونیک اسیدی این است که موقت هستند و در عرض چند ماه جذب لب می‌شوند. به هر حال ممکن است نظر شما بعد از مدتی عوض شود و این در متقاضیان بار اولی رایج است. در این حالت می‌توانید چند ماه صبر کنید تا لب به حالت اول بازگردد یا به کلینیک دکتر شمعی مراجعه کنید تا هیالورونیک اسید تزریق شده را تجزیه کنیم.

برای این کار آنزیمی به نام هیالورونیداز را به درون لب تزریق می‌کنیم تا مولکول‌های هیالورونیک اسید را تجزیه و روند جذب را سرعت ببخشد. چند روز بعد لب‌ها به شکل اول بازمی‌گردند.

برای اثرپذیری بیشتر تزریق مجدد ژل لب و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می کنیم وقتی هنوز بین 25 تا 30 درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد.

مزایای تزریق مجدد ژل به لب

تزریق ژل به لب بهترین و سالمترین عمل حجم دهی به لب می باشد . اکثر افرادی که از این روش استفاده کرده اند. از انجام آن رضایت کامل داشته اند و بعد از اینکه ژل روی لب آنها جذب بدن شد. خواستار تزریق مجدد شده اند. تزریق مجدد ژل به لب مزایایی دارد که به آنها اشاره می کنیم.

  • ماندگاری بیشتر با اضافه شدن فیلر جدید به قبلی

همانطور که گفتیم زمان مناسب برای تزریق مجدد فیلر، زمانی است که هنوز یک چهارم از ژل قبلی  شما باقی مانده باشد. وقتی تزریق مجدد ژل در این حالت انجام می شود، ژل جدید به ژل قبلی اضافه می شود و اثر ماندگاری فیلر را بیشتر می کند.

  • جذب کندتر ژل در تزریق مجدد

با تزریق مجدد ژل اتفاق دیگری که می افتد این است که، ژلهای جدید با واکنش کمتری از سوی بدن برای جذب، مواجه می شوند. وقتی برای بار اول اسید هیالورونیک را وارد بدن می کنید. واکنش بدن به آنها شدیدتر است. اما در مرتبه دوم حساسیت بدن دیگر کمتر می شود . در نتیجه جذب فیلر جدید با سرعت کمتری انجام شده و ماندگاری آن بیشتر می شود.

8 نکته مهم برای تزریق ژل 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید