تفاوت میان تزریق بوتاکس مردان و زنان

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق بوتاکس مردان..

بوتاکس مردان، با بوتاکس زنان چه تفاوتی دارد؟

همواره با افزایش سن، پوست انسان، دچار تغییرات عمقی می‌شود. در نگاهی اجمالی متوجه می‌شوید که میزان چین و چروک، در صورت آقایان بیشتر از خانم‌ها می‌باشد. ترمیم تمامی این خطوط در صورت، تقریبا غیر ممکن است؛ ولی با استفاده از تزریق بوتاکس آقایان، می‌توان میزان چین و چروک و خطوط را کاهش داد. بنابراین تفاوت اول، در میزان بوتاکس بوده که صورت آقایان، نیاز به بوتاکس بیشتری دارد.

زیرا ماهیچه صورت آقایان به خصوص در بخش پیشانی و بین ابرو، بسیار قوی تر از ماهیچه صورت بانوان می‌‌باشد. به همین خاطر برای متوقف کردن این رویه در آقایان، نیاز به بوتاکس بیشتری داریم.

یکی از ویژگی‌های مهم برای طبیعی نشان دادن بوتاکس، مدل ابروها می‌باشد. در این میان به دلیل معمولی بودن ابروهای مردان، رسیدن به نتیجه ایده‌ال سخت‌تر است.

به طور کلی برای رسیدن به نتیجه دلخواه و طی مراحل اصولی، خانم‌ها به ۳۰تا ۵۰ و آقایان به ۵۰ تا ۸۰ واحد بوتاکس نیاز دارند. در نهایت بوتاکس مردان در مقایسه با خانم‌ها بسیار حساس و سخت‌تر می‌باشد. در این میان علاوه بر رسیدن به نتیجه دلخواه باید، خصوصیات مردانه به خوبی حفظ شود به همین خاطر متخصصان در این زمینه از راهکارهای مناسب، برای تزریق بوتاکس آقایان استفاده می‌کنند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق بوتاکس مردان

فواید بوتاکس برای صورت آقایان

یکی از عوامل موثر در عصبی نشان دادن آقایان، خطوط اطراف ابرو و چشم می‌باشد. بوتاکس در اصل، از تحریک اعصاب جلوگیری کرده؛ که موجب غیر فعال شدن آن‌ها می‌شود. از جمله فواید این تزریق برای آقایان عبارتند از:

 • روش مطمئن و دارای تاییدیه سازمان جهانی دارو

تزریق بوتاکس، برای از بین بردن خطوط سطحی و عمیق، برای خانم‌ها و آقایان توسط سازمان ADA تایید شده و دارای تاییدیه رسمی می‌باشد.

 • نیازی به استراحت و دور نقاهت ندارد

بوتاکس مردان یکی از روش‌های بدون نقاهت است. شما در زمانی کوتاه می‌توانید، بوتاکس خود را انجام داده و به خانه برگردید. به همین خاطر بعد از انجام این عمل نیازی به استراحت ندارید و به راحتی می‌توانید، به کار‌های خود ادامه دهید. فقط امکان تورم یا کبودی خفیف وجود داشته که مشکلی ایجاد نمی‌کند.

 • انجام مراحل جوانسازی پوست به بهترین شکل

این روش از افزایش چین و چروک جلوگیری می‌کند. با تزریق بوتاکس چین و چروک‌ها از بین رفته که موجب شادابی و سرزندگی پوست می‌شود

 • افزایش اعتماد به نفس

بهره‌گیری از روش تزریق بوتاکس آقایان، سن افراد را از حد طبیعی خود جوانتر نشان می‌دهد. در نتیجه بوتاکس، نشانه‌های افزایش سن را از بین برده که موجب افزایش اعتماد به نفس در مردان شده و کیفیت زندگی آن‌ها را در محیط‌های مختلف افزایش می‌دهد.

 • روشی غیر تهاجمی برای تزریق بوتاکس به صورت مردان

بوتاکس روشی کاملا غیر تهاجمی و مناسب است. این روش نیازی به تجهیزات عمل و همچنین بیهوشی و بی حسی نداشته که ظرف چند دقیقه انجام می‌شود. بوتاکس در مقایسه با سایر روش‌ها، بسیار کاربردی و ساده است.

عوارض بوتاکس برای مردان

با توجه به اینکه، بوتاکس روشی کاملا بی خطر بوده و توسط FDA تایید شده؛ اما برای برخی از افراد دارای عوارض جانبی می‌باشد. برای جلوگیری از وقوع عوارض بوتاکس باید در انتخاب مرکز و نوع مواد بوتاکس، دقت کنید و به خاطر هزینه کم به مراکز بی‌تجربه و غیر متخصص مراجعه نکنید.

در غیر این صورت با مشکلاتی مواجه خواهید شد؛ زیرا بوتاکس مردان بسیار حساس می‌باشد. از جمله این عوارض عبارتند از:

 1. علائم مشابه به آنفولانزا
 2. تورم و کبودی در محل تزریق بوتاکس
 3. افتادگی پلک صورت موقف
 4. مشکلات تنفسی، سردرد و سرگیجه
 5. اشک‌ریزی زیاد یا بالعکس خشکی چشم
 6. اثرگذاری بر عضلات دیگر، بر اثر تزریق بیش از حد
 7. ایجاد مشکل در صحبت کردن و بلع غذا
 8. از دست دادن کنترل عضلات
 9. ایجاد مشکلات بینایی و از دست دادن کنترل ادرار

بهترین تزریق چربی اصفهان |تزریق چربی آقایان

تعداد نواحی درمان و نوع آن

میزان دوز تزریقی، در نواحی مختلف بدن متفاوت بوده که هر چه اندازه دوز مصرفی بیشتر باشد؛ به همان اندازه هزینه نیز افزایش می‌یابد. برای نمونه میزان دوز مصرفی، برای از بین بردن چروک دور چشم با خطوط خنده متفاوت می‌باشد

برند بوتاکس انتخابی

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تزریق بوتاکس آقایان، مارک و برند بوتاکس می‌باشد؛ که قیمت برند انتخابی شما با توجه به نوسانات ارز متغیر است. برند بوتاکس دیسپورت در ایران در جایگاه نخست قرار دارد.

میزان خطوط و چین و چروک

هر چه عمق چین و چروک بیشتر باشد؛ به همان اندازه صورت شما نیاز به دوز بیشتری برای تزریق دارد. بر عکس این داستان هم وجود دارد؛ در صورت سطحی بودن چین و چروک، از دوز کمتری استفاده می‌شود که نیاز به هزینه کمتری دارد.

تعداد جلسات و تعرفه‌های کلینیک‌ها

تعرفه‌های کلینیک های زیبایی بر اساس نوع تجهیزات خود و کیفیت ابزارهای مقاومتی، متفاوت می‌باشد. علاوه بر این با توجه به اعتبار و تجربه پزشکان، میزان دستمزد آن‌‌ها نیز متغیر است.

در این میان باید توجه داشته باشید که طبق قوانین وزارت بهداشت، هزینه‌هایی که شامل عمل زیبایی و خدمات پوستی هستند؛ شامل بیمه نمی‌شود. به عنوان مثال برای بوتاکس مردان، باید از هزینه شخصی خود، دستمزد را پرداخت کنید‌. اما داروهای تجویز شده توسط پزشک مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت بوده و با استفاده از بیمه می‌توانید داروهای خود را خریداری کنید.

 

بهترین تزریق چربی اصفهان دکتر مسیح شمعی :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید