تزریق بوتاکس به چانه ، معایب و مزایای

تزریق بوتاکس به چانه، معایب و مزایای | بهترین تزریق چربی اصفهان

معایب و مزایای تزریق به چانه

تزریق بوتاکس به چانه : بوتاکس یکی از موثرترین روش های رفع خطوط و چین های روی چانه است. فرورفتگی های روی چانه در اثر لبخند زدن، صحبت کردن و غذا خوردن ایجاد می شوند و با بالا رفتن سن افزایش می یابند. هرگونه حرکات تکراری در اطراف چانه، ممکن است منجر به ایجاد این خطوط شود. علت اصلی ایجاد این چین ها، انقباض عضلات چانه است که باعث کشیده شدن پوست به داخل می شود و گودی هایی روی چانه ایجاد می کند. بوتاکس از طریق شل کردن عضلات این ناحیه، چین و چروک های روی چانه را صاف می کند.

چین های روی چانه روی ظاهر فرد تاثیر منفی می گذارد و باعث فرسودگی چهره می شود. تزریق چند واحد بوتاکس می تواند فرورفتگی های روی چانه را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد.

مقدار تزریق بوتاکس

بستگی به میزان این گودی ها دارد. پزشک تشخیص می دهد که چه مقدار از ماده بوتاکس را تا چه عمقی از عضلات چانه تزریق کند. با وجود اینکه بوتاکس در قسمت های سطحی عضلات تزریق می شود، اما تاثیر بالایی در به حداقل رساندن چین های روی چانه دارد.

بوتاکس چگونه به کاهش خطوط روی چانه کمک می کند ؟

فرورفتگی های چانه، به دلیل فعالیت بیش از حد عضلات این ناحیه ایجاد می شوند. افرادی که گودی روی چانه را تجربه می کنند، با تزریق بوتاکس می توانند این چین ها را بطور قابل توجهی کاهش دهند. بوتاکس از طریق شل کردن عضلات این ناحیه، از انقباض آن ها جلوگیری می کند و خطوط پوستی چانه را صاف می کند. برای عزیزانی که گودی های عمیقی روی چانه خود دارند، ممکن است ترکیبی از بوتاکس و تزریق ژل حاوی اسید هیالورونیک استفاده شود تا این چین ها صاف و یکدست شوند.

تزریق بوتاکس به چانه، معایب و مزایای | بهترین تزریق چربی اصفهانآیا تزریق بوتاکس به چانه عوارض جانبی دارد؟

تزریق بوتاکس، روشی کم خطر و با کمترین عوارض جانبی است. شایعترین عوارض بوتاکس، سوزش، بی حسی و سردرد بعد از تزریق است. عوارض جانبی شدید در تزریق بوتاکس به چانه نادر است، که می تواند شامل اشکال در گفتار یا تنفس باشد.

برخی از رایج ترین عوارض این روش درمانی عبارتند از :

درد، کبودی و تورم در ناحیه تزریق
سردرد
حالت تهوع
انقباض عضلات
لبخند کج

عوارض جانبی شدیدتر عبارتند از :

تاری دید یا دوبینی
ضعف عضلانی و اسپاسم
مشکل در صحبت کردن
از دست دادن کنترل مثانه
مشکل تنفسی
در صورتی که عوارض جانبی شدیدی بعد از تزریق بوتاکس تجربه کردید، حتما به پزشک مراجعه کنید.

تزریق بوتاکس بسیار آسان و به راحتی انجام می شود و دوره بهبودی بلافاصله بعد از جراحی است. قدم اول برای تزریق بوتاکس، پیدا کردن بهترین پزشک متخصص در این حوزه است. میزان موفقیت این جراحی، در درجه اول به تخصص و مهارت پزشک وابسته است. بنابراین لازم است بهترین انژکتور را برای تزریق بوتاکس انتخاب کنید تا نتایج مثبتی دریافت کنید.

تزریق بوتاکس به چانه خانم ها

بوتاکس بطور موقت از حرکت عضلات جلوگیری می کند و چین و چروک ها را صاف می کند. در صورتی که شما نیز از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشید، می توانید کاندید مناسبی برای تزریق بوتاکس باشید.

 


دکتر مسیح شمعی تزریق چربی اصفهان

آدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی، ابتدای خیابان حکیم نظامی، جنب بانک صادرات، کوچه لطفی (55) طبقه اول


بیشتر مطالعه کنید : 

راهکارهای خانگی درمان لک صورت (قسمت اول)

تزریق ژل پروفایلو بهتر است یا هایفو

علت سردرد بعد از بوتاکس

حالت تهوع بعد از تزریق بوتاکس

لیفت صورت با تزریق ژل و چربی و بوتاکس

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید