تزریق اشتباه ژل لب و جایگذاری نادرست

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق اشتباه ژل لب و جایگذاری نادرست | تزریق اشتباه ژل لب و جایگذاری نادرست

نتیجه تزریق خیلی زیاد ژل

همه ما لب‌هایی را دیده‌ایم که مشخص است بیشتر از ظرفیت خود پر شده و تزریق اشتباه ژل داشته است. این لب‌ها غیرطبیعی به نظر می‌رسند و تناسبی با بقیه اجزای چهره ندارند. چگونه این اتفاق می‌افتد؟ اکثر مشتری‌ها در یک جلسه درمانی حداکثر فقط 1 سی‌سی ژل لب تزریق می‌کنند. دلیل این امر این است که تزریق بیشتر از این (برای بیشتر مشتری‌ها) می‌تواند شکل طبیعی لب را خراب کند.

تزریق بیش از حد ژل شبیه به انتقال سوسیس به داخل محفظه است. حاشیه لب می‌تواند از بین برود و بیرون بزند و لب‌ها شبیه به سوسیس می‌شوند.

اما اگر تزریق به تدریج انجام شود (یعنی چندین درمان در طی چند ماه)، مشتری و پزشک می‌توانند با هم همکاری کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. به طور متوسط​​، بیشتر مشتری‌ها در طی یک سال 1-3 سی‌سی ژل به تزریق می‌کنند. هنگامی که لب خود را به حجم دلخواه خود رساندید، بیشتر مشتری‌ها می‌توانند آن حجم را با تقریباً نیمی از مقدار فیلری که قبلا تزریق کرده‌اند، در سال بعد حفظ کنند.

پزشک تزریق ژل با شما همکاری می‌کند و از شما درباره اهداف شخصی درباره لب‌هایتان می‌پرسد. سپس در مورد BeautiPHIcation با شما صحبت خواهد کرد. PHI نسبت – 1: 1.618 است.

این نسبت تمام چیزهایی را که چشم انسان زیبا یا جذاب می‌بیند، تعریف می‌کند. در سراسر صورت، نسبت های PHI مختلفی وجود دارد که انژکتور شما به دنبال آن خواهد بود. به طور خاص در لب، لب فوقانی شما باید تقریبا “1” به لب پایین “1.618” باشد.

همچنین مقادیر PHI دیگری نیز وجود دارد که انژکتور آن را بر روی صورت شما ارزیابی می‌کند. صورت‌های مختلف می‌توانند حجم‌های مختلف لب را بهتر از دیگران تحمل کنند. با استفاده از PHI ، انژکتور به شما اطمینان می‌دهد که لب‌های شما هرگز بیش از حد بزرگ به نظر نمی‌رسند و با بقیه صورت شما در تعادل باقی می‌مانند.

جایگذاری نادرست ژل

اگر محصول خیلی عمیق به بافت تزریق شود، در اصل از بین می‌رود. یعنی شما هیچ تغییری در لب‌های خود مشاهده نخواهید کرد. از طرف دیگر اگر پرکننده لب خیلی سطحی تزریق شود، مطمئناً آن را خواهید دید. اما شکل خوبی نخواهد داشت. قبل از انتخاب کلینیک و انژکتور تحقیقات خود را انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به لب در دنیای امروز

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید