تخلیه ژل پاژ صورت

تخلیه ژل صورت

تخلیه ژل پاژ  | تزریق ژل یا فیلر، یکی از اقدامات رایج در کلینیک‌ پوست و زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی را هم به خود جذب نموده. تزریق ژل معمولاً برای افزایش حجم مورد دلخواه فرد، جبران حجم از دست رفته به دلایل گوناگون، حفظ تعادل و قرینه سازی، رفع چین و چروک‌ها و جوانسازی، انجام می‌شود و روشی بی خطر و با حداقل عوارض برای این اهداف محسوب می‌گردد.

البته این موارد در صورتی صادق است که تزریق فیلر توسط پزشک مجرب و با استفاده از مواد معتبر و مرغوب انجام شود. در این روش نیز مانند هر شیوه دیگری که در زیبایی استفاده می‌شود، قوانین و استانداردهایی وجود دارد که عدم رعایت آنها نه تنها نتایج ظاهری رضایت بخشی به ارمغان نخواهد داشت، بلکه ممکن است به سلامتی شما نیز آسیب برساند. در این مقاله ابتدا به بررسی انواع ژل می‌پردازیم، سپس نحوه تخلیه ژل یا فیلر و تکنیک آن را معرفی می‌نماییم.

بهترین تزریق چربی اصفهان | انواع تزریق فیلر و ژل در اصفهان

انواع ژل تزریقی صورت

ژل یا فیلر که در واقع یک مفهوم را در بر می‌گیرند به پرکننده‌ای (فیلر) گفته می‌شود که بافتی ژل مانند دارد. این ماده برای افزایش حجم در نقاط مختلف صورت و بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.  ژل پاژ یا همان پلی اکریل آمید نوعی ژل غیر قابل جذب است که تزریق آن حدود 10 سال قبل به شدت رواج پیدا کرد. البته سالهاست که تزریق این نوع ژل منسوخ گردیده و حداقل در مراکز معتبر و رسمی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

ژل پاژ به دلیل اینکه غیر قابل جذب است، در صورت یا بدن باقی خواهد ماند و به مرور زمان جابه جا می‌شود، و عملی که قرار بود در جهت پیش برد اهداف زیبایی حرکت کند، موجب عدم تقارن و برهم ریختن تعادل در اندام و صورت می‌گردید. ولی نگران نباشید، روشهایی برای تخلیه ژل پاژ و برگشت به حالت قبل از تزریق وجود دارد.

تزریق ژل لب اصفهان | عوارض تزریق ژل پاژ

عوارض تزریق ژل پاژ

کسانی که ژل‌های دائمی مانند ژل پاژ را تزریق نموده‌اند، ممکن است به مرور زمان دچار مشکلات متعددی شوند. عفونت محل تزریق این قبیل ‌ژل‌ها و جا به جایی ژل، از عوارض شایع تزریق ژل‌های دائمی است. به عنوان مثال افرادی ژل را به ناحیه گونه تزریق می‌کنند. اما کم کم طی چندین سال ژل حرکت می‌کند و حتی در ناحیه گردن ممکن است .سر در بیاورد و پزشک مجبور می‌شود. ژل را به دلیل تغییرات بدشکلی که برای بیمار ایجاد کرده است تخلیه کند. از طرف دیگر گاهی سیستم ایمنی بدن به عنوان یک جسم خارجی نسبت به ژل پاژ واکنش نشان می دهد. که اگر زودتر عملیات تخلیه صورت نگیرد این ژل باعث سفتی در ناحیه و به تدریج بد شکل شدن صورت و عدم امکان تخلیه خواهد شد.

 

تزریق ژل لب اصفهان بهترین تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید