چه مدت پس از عمل بینی می‌توان بوتاکس صورت تزریق کرد؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | چه مدت پس از عمل بینی می‌توان بوتاکس صورت تزریق کرد؟

بوتاکس صورت بعد از عمل بینی

بوتاکس صورت | عمل جراحی بینی یکی از عمل‌های زیبایی است که اغلب عوارض جانبی نیز مانند کبودی ورم بینی و ورم صورت دارد. فردی که عمل جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهد لازم است دورانی را برای مراقبت از بینی خود اختصاص دهد تا بتواند نتیجه دلخواه خود را بگیرد. دوره نقاهت عمل بینی بین ۲ تا ۴ هفته است بهتر است برای تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی یک تا دو ماه صبر کنید.

چه افرادی نباید بوتاکس تزریق کنند :

⦁ بانوان باردار و شیرده نباید بوتاکس تزریق کنند.
⦁ افرادی که قرص‌های ضد انعقاد خون مصرف می‌کنند.
⦁ افرادی که بیماری‌ام اس یا نارسایی کلیه دارند.
⦁ افراد زیر ۱۸ سال سن دارند.
⦁ افرادی که دارای بیماری عفونی هستند.

تزریق ژل لب اصفهان | چه مدت پس از عمل بینی می‌توان بوتاکس صورت تزریق کرد؟.

تزریق بوتاکس صورت و بینی

یکی از راه‌های بالا بردن نوک بینی تزریق بوتاکس به آن است. اگر بینی گوشتی داشته باشید بعد از عمل جراحی بینی ممکن است دچار افتادگی در نوک بینی شوید. بعضی از افراد تزریق بوتاکس را انجام می‌دهند برای این که بتوانند سر بینی را جمع کنند. در حقیقت تزریق ژل و بوتاکس به بینی بعد از جراحی بینی یک عمل تکمیلی زیباسازی بینی است. پس اگر شما هم بعد از عمل زیبایی بینی و هنگام خنده چین و چروک‌هایی روی پوست خود می‌بینید می‌توانید به کمک تزریق بوتاکس آن را از بین ببرید.

همان طور که مطالعه کردید برای پاسخ به این سؤال که چه مدت پس از عمل بینی می‌توان بوتاکس تزریق کرد؟ لازم است نکات مهمی را بدانید. تزریق بوتاکس بعد از عمل بینی نیاز به رعایت یک فاصله زمانی است تا دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی به پایان برسد. توصیه می‌شود. توصیه می‌شود بیماران برای انجام بوتاکس یک تا دو ماه صبر کنند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند.

 

ارتباط با صفحه اینستاگرام دکتر مسیح شمعیبهترین تزریق چربی اصفهان

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید