درمان هایپر هیدروزیس با کمک تزریق بوتاکس زیر بغل

بهترین تزریق چربی اصفهان | بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل، درمان قطعی تعریق بیش از حد

تزریق بوتاکس زیر بغل ، یک روش درمانی جدید برای افراد مبتلا به هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) محسوب می شود. اگر تعریق شما مخصوصا در ناحیه زیربغل بیش از حد می باشد، گزینه ی مناسبی برای انجام بوتاکس زیر بغل هستید.

تزریق بوتاکس زیر بغل برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند، توسط  FDA تأیید شده است. این تزریق ممکن است به صورت مصارف خارج از برچسب دارو یا””Off-lable برای کاهش تعریق در نقاط دیگر بدن مانند دست ها، پاها و صورت نیز استفاده شود.

هایپر هیدروزیس چیست؟

هایپر هیدروزیس ، اصطلاح پزشکی برای تزریق بیش از حد می باشد که به هر تعریق غیرطبیعی (از جمله عرق کردن در زمانی که هوا گرم نیست) اطلاق می شود. افرادی که بیش از حد عرق می کنند، اغلب لباسهایشان خیس عرق است.

استفاده از ضدتعریق به صورت منظم برای افرادی با این شرایط، مؤثر نیست. بوتاکس فقط از تعریق در نواحی خاصی که در آن تزریق انجام شده، جلوگیری می کند.

بوتاکس زیر بغل

همانطور که گفتیم، بوتاکس زیر بغل به عنوان یک روش برای کنترل تعریق بیش از حد از ناحیه زیر بغل، مورد استفاده قرار می گیرد. برای تزریق بوتاکس زیر بغل، معمولا به بی حسی نیازی نیست اما اگر از درد تزریق استرس دارید حتما قبل از شروع تزریق، از کرم بی حس کننده استفاده کنند.

به طور میانگین، حدود ۱۰ تا ۱۵ تزریق در زیر بغل انجام می شود، مانند بوتاکس پیشانی که ما می شناسیم، دقیقا با همان سرنگ  ظریف بوتاکس، پس جای نگرانی در خصوص درد نداشته باشید.

آماده شدن برای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس زیر بغل، عمل سریع و آسانی است که در مطب پزشک انجام می شود. پزشک معمولاً از شما درخواست می کند که دو یا سه روز قبل از نوبت تزریق، از تراشیدن موهای زیربغل خودداری کنید.

در صورت مصرف داروهای رقیق کننده ی خون، پزشک از شما می خواهد به منظور جلوگیری از کبودی، چند روز قبل از تزریق، مصرف آن را قطع کنید. در مورد هر دارویی که مصرف می کنید به پزشک اطلاع دهید و هیچ دارویی را بدون اطلاع پزشک قطع نکنید.

درمان هایپر هیدروزیس بابهترین تزریق چربی اصفهان | کمک تزریق بوتاکس زیر بغل

عوارض بوتاکس زیر بغل چیست؟

این روش به جز درد و خطرات مرتبط با بوتاکس که پزشک باید برای شما توضیح دهد، هیچ عوارض دیگری ندارد. برخلاف باور عموم، قطع شدن غدد در یک ناحیه، عرق را به سمت نقاط دیگر هدایت نمی کند، چرا که این غدد به طور مستقل کار می کنند.

این روش برای کسانی که با ترس از لکه عرق روی لباس خود زندگی می کنند، مزایای زیادی دارد. شما می توانید به مدت چند ماه، با اعتماد به نفس دستان خود را بالا ببرید بدون اینکه نگران لکه ی عرق روی لباستان باشید.

آیا تزریق بوتاکس نیاز به تمدید هم دارد؟

شما بلافاصله پس از دریافت تزریق بوتاکس می توانید فعالیت های معمولی خود را از سر بگیرید. بین دو تا هفت روز زمان می برد تا تعریق در ناحیه تحت درمان، متوقف شود و خشک شدن کامل آن ناحیه، دو هفته طول می کشد.

اثرات بوتاکس موقتی هستند، بنابراین فرد در آینده به انجام دوباره تزریق نیاز پیدا خواهد کرد. برای تعریق زیربغل، خشکی می تواند از ۴ ماه تا ۶ ماه طول بکشد. نتایج بوتاکس زیر بغل ممکن است به ماندگاری بوتاکس دست و پا نباشند و امکان دارد لازم باشد که در شش ماه آینده، تزریق مجدداً تکرار شود.

 

بیشتر بخوانید : درمان تعریق کف دست و زیر بغل با بوتاکس

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی – تزریق چربی در اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید