بهترین تزریق چربی اصفهان

متخصص بهترین تزریق چربی اصفهان

بهترین تزریق چربی در اصفهان

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق چربی روشی کم تهاجمی، با ماندگاری بالا و عوارض بسیار کم برای جوانسازی پوست می‌باشد. یکی از برجسته‌ترین محاسن این روش سازگاری چربی تزریقی با بافت محل تزریق است. به دلیل این که چربی از بدن خود شخص برداشته می‌شود، معمولا به سرعت با بافت زیرین پیوند خورده و شروع به تغذیه از عروق می کند.

در این مطلب قصد داریم هر آنچه در ارتباط با تزریق چربی حائز اهمیت است عنوان کرده و اطلاعات کافی برای گزینش یا عدم گزینش این روش را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم .

بهترین تزریق چربی اصفهان | ماندگاری بهترین تزریق چربی اصفهان

بهترین تزریق چربی اصفهان

با بالا رفتن سن بافت چربی زیر پوست به تدریج از دست می‌رود و صورت رفته رفته لاغرتر شده و به دلیل شل شدن، چروک خوردن و افتادگی پوست، چهره شادابی و جذابیت خود را از دست می‌دهد.در چنین افرادی تزریق چربی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. همان‌طور که ذکر شد تزریق چربی یکی از روشهای جوانسازی پوست است که در آن چربی بدن خود فرد به عنوان فیلر استخراج شده و به مناطقی که نیازمند تزریق چربی است انتقال پیدا می‌کند.

در مواردی که شخص در صورت، سینه یا باسن خود احساس کم حجمی می کند یا در مورد برطرف کردن فرورفتگی‌ها، چین و چروکها و اسکار، تزریق چربی می‌تواند گزینه مناسبی باشد همچنین تزریق چربی، روی پوست دست برای از بین بردن خطوط ایجاد شده و پوشاندن عروق و تاندونها نیز کاربرد دارد.

یکی از نشانه‌های پیری، کاهش حجم صورت و سایر بافت‌های بدن است. با افزایش سن به آرامی بالشتک‌های چربی که در بخش‌های مختلف بدن قرار دارند، تحلیل می‌روند و باعث استخوانی شدن ظاهر اندام و افزایش عمق خطوط و چین و چروک‌ها می‌شود. روش‌های زیادی بر جبران حجم از دست رفته، رفع چین و چروک‌ها و به طور کلی جوانسازی پوست وجود دارد. تزریق چربی یکی از موثرترین روش‌های جوانسازی و حجم‌دهی به پوست است که در سال‌های اخیر تا حد زیادی مورد اقبال واقع شده است.

در این شیوه‌ی جوانسازی، از چربی به عنوان یک فیلر استفاده می‌شود. فیلرها یا حجم‌دهنده‌های پوستی، دسته‌ای از مواد تزریقی هستند که با ورود به لایه‌ای از پوست، موجب حجم‌دهی و جوانسازی پوست می‌شوند. فیلرها انواع گوناگونی دارند و در ایران بیشتر با نام تزریق ژل شناخته می‌شوند. اما ژل‌ها فقط یکی از انواع فیلرهای قابل استفاده هستند و تزریق چربی هم در دسته‌ی فیلرها قرار می‌گیرد.

بهترین تزریق چربی اصفهان از چربی‌های خود بدن استفاده می‌شود. اثرات آن ماندگاری بیشتری دارند و بافت‌های بدن واکنش بدی به چربی‌های تزریقی نمی‌دهند. به علاوه اگر اصول درمانی رعایت شود، عوارض این روش بسیار کم و محدود است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق چربی اصفهان

چه زمانی به  تزریق چربی در اصفهان فکر کنیم؟

 •  صورت شما دچار کاهش حجم شده است.
 •  می‌خواهید روش جوانسازی اثرات ماندگارتری نسبت به فیلرها یا ژل‌های موقت داشته باشد.
 • می‌خواهد انحناهای سطحی (کانتور) بدن و صورت خود را بهبود ببخشید، جای اسکار و زخم‌ها را برطرف کنید و دستان یا صورت خود را جوانسازی کنید.

مزایا و معایب تزریق چربی

لیست معایب بهترین تزریق چربی اصفهان کوتاه و فهرست مزایای آن بسیار طولانی است. اطلاعات بیشتر در زمانی که برای جلسه‌ی مشاوره به کلینیک مجهز مراجعه می‌کنید، توسط پزشک متخصص تزریق چربی اصفهان  به تفصیل برایتان توضیح داده خواهد شد.

مزایا

 1. در تزریق چربی از چربی‌های بدن خودتان استفاده می‌شود. به این ترتیب احتمال وقوع واکنش‌های آلرژیک به ماده‌ی خارجی کاهش می‌یابد.
 2. نتایج تزریق چربی ماندگار، طبیعی و ایمن است.
 3. تزریق چربی روشی کم‌تهاجمی و موثر برای جوانسازی پوست است.
 4. مقدار کافی از آن در اکثر افراد برای تزریق در نواحی مورد نیازوجود دارد.
 5.  تقریبا از چربی زیر پوست در هرنقطه ای از بدن میتوان بدین منظوراستفاده کرد ولی نواحی پهلو ها ،رانها، کنار زانو و زیر شکم معمولا چربی مقاومتری دارد.
 6.  چربی بعد از تزریق، خونرسانی می شود و با بدن مانند پیوند پوست، جوش می خورد. در واقع چربی تزریق شده، جزئی از یافت بدن می گردد؛ بنابراین امکان جابجایی و یا حرکت در زیر پوست وجود ندارد.
 7.  میتوان آن را یکبار تهیه و به منظور تزریق در دفعات بعدی در یخچال به مدت ۶ماه نگهداری کرد.رد.
 8.  سلولهای بنیادی موجود در چربی می توانند سبب ایجاد فاکتورهای رشدی شوند که در بهبود و افزایش کیفیت بهتر بافت موثر است.
 9.  مدت زمان ریکاوری کوتاهی دارد

معایب

 1. استخراج و آماده‌سازی چربی بدن برای تزریق نسبت به تزریق ژل که در آن مواد تزریقی از پیش آماده هستند، وقت بیشتری می‌برد.
 2. نتایج تزریق چربی نسبت به تزریق ژل ماندگاری بیشتری داشته؛ ولی هزینه‌ بیشتری برای شما دارد.
 3. برای افزایش حجم سینه‌ها یا باسن، ممکن است به چندین جلسه‌ی درمانی نیاز داشته باشید.
 4. ورم بعد از تزریق چربی (کبودی و تورم در تزریق چربی قابل پیش بینی و طبیعی است اما کبودی و تورم بیش از حد می تواند از عوارض جانبی ناشی از تزریق باشد).
 5. بی حسی موقت در ناحیه ی تزریق چربی
 6.  زخمهای کوچک (در نواحی تزریق و برداشت چربی ) که بعد از مدت زمان کوتاهی بهبود می یابند و اثر آن ها محو می شوند، اما ممکن است کاملا از بین نروند.
 7.  از بین رفتن مقدار حجم چربی در ناحیه تزریق شده در طی چند ماه اول

 

بهترین تزریق چربی اصفهان | مزیت های بهترین تزریق چربی اصفهان

آیا پس از عمل تزریق چربی اصفهان ، جای زخم یا اسکار قابل مشاهده خواهد بود؟

تزریق چربی باعث ایجاد زخم یا اسکار نمی‌شود؛ ولی در مرحله‌ی استخراج، برش کوچکی برای انجام لیپوساکشن ایجاد می‌شود که ممکن است باعث اسکار شود. برشی که برای لیپوساکشن زده می‌شود، بسیار کوچک بوده و در بخشی ایجاد می‌شود که قابل مشاهده نباشد.
احتمال تشکیل اسکار یا جای زخم به مهارت جراح و ویژگی‌های ژنتیکی خودتان بستگی دارد. برخی از افراد مستعد ایجاد اسکار یا زخم‌های کلوئیدی هستند.
بیشتر اسکارهای ناشی از لیپوساکشن به مرور زمان کمرنگ شده و دیگر قابل مشاهده نخواهند بود. در روش لیپوساکشن، برای استخراج چربی از میله‌ای فلزی به نام کانولا استفاده می‌کنند. برخی از کانولا‌ها ضخامت بیشتری داشته و به برش بزرگ‌تری برای ورود به بافت چربی نیاز دارند.

در این صورت احتمال ایجاد اسکارهای بزرگ‌تر وجود دارد. کانولا‌های بزرگ در مراکزی که از دستگاه‌های قدیمی استفاده می‌کنند، مشاهده می‌شود. اسکار ایجاد شده بعد از لیپوساکشن به دو شکل مشاهده می‌شود: یکی اسکار حقیقی و دیگری اسکاری که ناشی از تغییر رنگ پوست است. این تغییر رنگ می‌تواند باعث تیرگی (هایپر پیگمنتیشن) یا روشن شدن (هیپو پیگمنتیشن) شود.

بهترین دکتر تزریق چربی اصفهان

بدون شک همه ما برای اینکه صورت و اندام زیبایی را داشته باشیم ، به دنبال بهترین دکتر تزریق چربی هستیم تا بتواند با مهارت و توانایی خاصی که دارد بهترین اقدامات لازم را برای فرم دلخواه بدن ما انجام دهد. نتایج تزریق چربی کاملا وابسته به تکنیک انجام آن دارد و مهارت پزشک متخصص دارد. اگر پزشک در این امر تجربه کافی نداشته باشد، نتایج ماندگاری نخواهید داشت و پس از یکی دو بار، اثر تزریق چربی کاملا از بین خواهد رفت.

انتخاب متخصص  در شهرهای بزرگی مانند اصفهان شاید کار دشواری بود زیرا تعداد زیادی از پزشکان در این حوزه فعالیت دارند. اما با در نظر گرفتن ویژگی های زیر می توانید بهترین  را انتخاب کنید تا حجم چربی های از دست رفته را جبران کنید:

 • تخصص و مهارت پزشک در پزشکی زیبایی را مدنظر قرار دهید؛
 • بهترین کلینیک تزریق چربی کلینیکی است که محیطی آرام و تمیز داشته باشد؛
 • پزشک باید تجربه و نمونه کارهای موفق بسیاری در زمینه تزریق های زیبایی داشته باشد؛
 • با در نظر گرفتن علم زیبایی شناسی، زیبایی طبیعی را برای فرد ایجاد می کند؛
 • بهترین پزشک تزریق چربی برای معاینه مراجعه کننده زمان می گذارد و کار تزریق چربی و یا فیلر را با دقت انجام می دهد.

 تزریق چربی اصفهان

دکتر  مسیح شمعی تزریق چربی اصفهان را به نوین ترین روش های روز دنیا انجام می دهند که حاصل آن پیوند سلول های چربی و ماندگاری دایمی چربی می باشد که جوانسازی بسیار بالایی را بهمراه دارد.

تزریق چربی در صورت و دست از جمله :

 1. ترریق چربی کل صورت ( گونه ، زیر چشم ، پیشانی ، شقیقه ، لب ، چانه ، خط خنده و زاویه فک )
 2. تزریق چربی پشت دست
 3. تزریق چربی زیر چشم با تکنیک نانوفت برای جوانسازی پوست

دکتر مسیح شمعی تسلط زیادی در زمینه جوانسازی پوست دارند که شامل رفع چین و چروک های صورت و لیفت صورت با انواع دستگاه های زیبایی و تزریق انواع ژل لب و مزوتراپی می باشد :

خدمات ارای شده در کلینیک بهترین تزریق چربی اصفهان عبارتند از :

برای دیدن نمونه کارهای دکتر مسیح شمعی به صفحه رسمی در اینستاگرام مراجعه فرمایید . 

بهترین تزریق چربی اصفهان | معایب بهترین تزریق چربی اصفهان

تزریق چربی خوب یا بد است؟

تزریق چربی که اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود یک عمل جراحی طبیعی و با حداقل تهاجم برای جابجایی و یا برداشت چربی از ناحیه ای از بدن که تراکم چربی در آن قسمت مناسب می باشد، به نواحی مورد نیاز در صورت ، برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت یا بدن، تزریق و منتقل می شود. چربی با استفاده از تکنیک های مدرن برداشت چربی به آرامی از بافت مورد نظر برداشته می شود و سپس برای تزریق به صورت آماده می شود.

این امر ظاهری بسیار طبیعی ایجاد می کند و احتمال ابتلا به عفونت یا رد پیوند چربی توسط بدن بسیار پایین است. نواحی درمانی در صورت که می تواند کاندید مناسب تزریق چربی باشد شامل نواحی نازولبیال (بین بینی و لب ها)، خطوط ماریونت(بین لب و چانه)، گونه های صاف، ناحیه ی فک و گودی زیر چشم می باشد. (در بیماران جوان تر که مایل به برجسته تر کردن چانه یا گونه ها می باشند).

تزریق چربی صورت

اکثر مردم فکر می کنند که مهمترین علائم پیری، چین و چروک و افتادگی پوست است، در حالی که مهمترین دلایل اصلی بروز پیری در چهره در واقع کاهش حجم صورت می باشد. از دست رفتن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن نواحی استخوانی صورت وگودی اطراف چشم شود. این کاهش حجم حتی می تواند سبب شود تا برآمدگی گونه ها که نقش مهمی در زیبایی شناسی چهره دارد، صاف و بدون حجم به نظر برسد.

کانتورینگ و برجستگی های صورت توسط ژنتیک افراد تعیین می شود، به همین دلیل برخی از افراد دارای صورت استخوانی، چانه و گونه های برجسته هستند، در حالی که برخی دیگر دارای چهره گردتری با برجستگی های کمتر می باشند. بنابراین کاهش حجم صورت می تواند مربوط به پیری و یا ژنتیک و ساختار صورت باشد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق چربی اصفهان - تزریق چربی صورت

به هر حال روش هایی برای افزایش حجم و جوانسازی پوست صورت افراد وجود دارد که از آن جمله می توان به تزریق ژل، بوتاکس و نیز تزریق چربی به صورت اشاره کرد. پرکننده های صورت و یا فیلر ها نیز یک روش بدون جراحی و غیر تهاجمی هستند که برای پر کردن چین و چروک ها و برجسته کردن نواحی صورت مورد استفاده قرار می گیرند. نتایج حاصل از این درمانهای تزریقی و غیر تهاجمی موقت است. برخی از فیلرها سبب تحریک تولید کلاژن در پوست می شوند

در روش تزریق چربی به صورت از چربیهای هر فرد فقط خاص همان فرد استفاده می شود. چربی در واقع نوعی فیلر یا حجم دهنده طبیعی است که کاربرد های زیادی در طب و زیبایی دارد. تزریق چربی به منظور جوانسازی و زیبایی برای تمام افراد و با هر سنی قابل انجام است.

تزریق چربی به گونه

با تزریق چربی خالص به گونه ها می توان به تکامل و بهبود زیبایی صورت کمک کرد. از لیپوساکشن جهت بازیابی مواد چربی استفاده می شود، سپس این مواد، پاکسازی و آماده شده تا برای تزریق چربی در گونه استفاده شوند.

بهترین تزریق چربی اصفهان - تزریق چربی صورت |

تزریق چربی به خط اخم

تزریق چربی صورت می تواند آثار پیری و چین و چروک صورت را که اغلب با بالا رفتن سن اتفاق می افتند (همچون: خطوط لبخند، اخم و خطوط ماریونت -که از گوشه پایینی دهان شروع می شوند و تا چانه ادامه پیدا می کنند- چین و چروک ها و گودی ها مانند: زیر چشم ها یا زیر گونه ها) را از بین ببرد. برای از بین بردن خطوط اخم ممکن است که بوتاکس و تزریق چربی با هم استفاده شوند.

تزریق چربی به دست و پشت دست

پزشک متخصص از طریق چند برش کوچک در پشت دست، به آرامی فضایی زیر پوست ایجاد میکند و سپس سلولهای چربی برداشت شده را تزریق می کند. چربی تزریق شده به آرامی ماساژ داده می شود تا یک سطح صاف ایجاد کرده و جاهای خالی، استخوان ها و رگ های برجسته ی پشت دست را پر کند.

زاویه سازی فک با چربی

اولین نشانه های تغییر شکل فک و چانه، معمولا در 30 سالگی نمایان می شوند و برخی از مردم حتی پیش از 30 سالگی این علائم را می بینند. تزریق چربی برای زاویه سازی فک و چانه یک روش بسیار خوب می باشد که توجه بسیاری را در سالهای اخیر به خود جلب کرده است. در این روش، فرایند زاویه سازی به شیوه ای اجرا می شود که صورت به شکل زاویه دار، دیده شود و استخوان های فک پایین به سمت گوش ادامه پیدا کنند. در روش تزریق چربی، می توان کانتورهای اطراف صورت را برای زاویه سازی، کشیده تر کرد تا فک شبیه عدد 7 به نظر برسد.

برای زاویه سازی فک و چانه، مقدار کمی از چربی شکمی یا بافت ران فرد، با استفاده از تزریق چربی استفاده می شود و به عنوان کانول های حفره ای تزریق می شود. زاویه سازی فک و چانه، با استفاده از روش تزریق چربی دارای دوره ی ریکاوری (نقاهت) کوتاهی به مدت تقریباً یک هفته می باشد و پس از 6 ماه، شما تمام نتایج درمان را مشاهده خواهید کرد.

ماندگاری بهترین تزریق چربی اصفهان چقدر است؟

انتقال چربی اتولوگ در افراد کاندید شده ی این متد، نتایج طولانی مدت و قطعی را نشان داده است و به طور متوسط ، در 32٪ افراد حجم تزریق شده در 16 ماه باقی می ماند. با این حال در برخی از افراد، تغییرات در درصد حجم باقی مانده از چربی تزریقی ممکن است بعد از گذشت مدتی نیاز به تکرار داشته باشد.

ماندگاری چربی را در محل تزریق را دقیقا نمی توان مشخص کرد. در هر بار تزریق درصدی از سلول های چربی زنده می مانند و ماندگار خواهند بود. ماندگاری چربی در نواحی ای از بدن که کمتر حرکت میکند مانند گونه ها ،زیرچشم ،پشت دست و سینه بیشتر است و در نواحی ای از بدن که دائما در حرکت می باشند مانند لب و اطراف دهان کمتر است.

معمولا چربی به آهستگی توسط بدن جذب می شود، اگر چه میزان جذب متغیر بوده و غالبا پیشگویی آن امکان پذیر نمی باشد. در بسیاری از بیماران ممکن است حدود ۵۰% از چربی تزریق شده در طی چند ماه اول جذب شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق چربی نانوفت

اکثر بیمارانی که تزریق چربی انجام می دهند از نتایج عمل راضی می باشند ودر بسیاری از بیماران تزریق چربی می تواند به مقدار قابل توجهی چین وچروک وافتادگی صورت را کاهش دهد .تقریبا در تمامی بیماران مقداری از چربی تزریق شده به طور دائم باقی می ماند هر چند این مقدار از بیماری به بیماری دیگر متفاوت بوده وممکن است برای بر طرف کردن کامل چین وچروک وافتادگی پوست تزریق دوم ودر بعضی موارد تزریق سوم لازم باشد .

در سالهای اخیر سلول درمانی در جوانسازی پوست از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است .سلولهای بنیادی جدا شده از بخشهای مختلف بدن همواره مورد توجه پژوهشگران بوده است. سلولهای بنیادی مشتق از بافت چربی (ADSC) که نوعی سلول بنیادی مزانشیمی است که در مقایسه با مغز استخوان به وفور در انسان یافت میشود. ADSC با ترشح فاکتورهای رشد اثر بخشی روی تکثیر فیبروبلاست و کراتینوسیت دارد. و در برخی تحقیقات نشان داده شده . که ADSC میتواند به سلولهای اپی تلیال تمایز یافته و در بهبود آسیب پوستی و پیری مناسب است.

بهترین تزریق چربی اصفهان |عملکرد بهترین تزریق چربی اصفهان

چرا چربی پوست از بین می رود؟

با افزایش سن پوست دچار تغییراتی می شود که یکی از آن ها ایجاد تغییراتی در پوست است. جاذبه زمین باعث نزول و افتادگی بافت های نرم صورت می شود. و در نتیجه آن چین و چروک ها و خطوط ظریف تا عمیق در پوست ظاهر می شود. چین های اطراف بینی، دور چشم، خطوط ماریوت و سایر چین و چروک ها از جمله چروک هایی هستند . که معمولاً با افزایش سن به وجود می آیند.

علاوه بر این، افزایش سن باعث نازک شدن پوست، آتروفی عضلانی، کاهش حجم چربی و کاهش حجم استخوانی می شود. در حالی که تغییرات مربوط به جاذبه و همچنین افتادگی پوست و عضلات به طور معمول با روش های “لیفتینگ”، چه به صورت تهاجمی (جراحی) چه به نحو نیمه تهاجمی مانند استفاده از لیزرها، قابل درمان است.

با افزایش سن، لایه چربی زیر پوست به تدریج کاهش می یابد . و باعث شل شدن و افتادگی پوست و ایجاد چروک ها و کاهش استحکام بافت پوست می شود. به همین دلیل کانتور صورت، یعنی برجستگی های طبیعی و مدل صورت تغییر می کند.

 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید