اندولیفت برای جوانسازی پوست

بهترین تزریق چربی اصفهان | جدیدترین متد تزریق چربی

لیزر اندولیفت برای جوانسازی پوست صورت و بدن

انرژی حاصل از پرتو لیزری اندولیفت به بافت‌های عمقی در پوست تابیده و اعمال می‌ شود و در صورت انتخاب، به حذف سلول‌ های چربی ‌- ریمدلینگ پروتئین‌ ها و تحریک فیبرهای کلاژن بافت پوست می‌ پردازد.

وقتی با لیزر بر روی لایه های زیرین و سطحی پوست تخریب هایی انجام میشود و باعث تشکیل بافت فیبروز میشود تا بافت پوست بتواند خود را ترمیم کند که این ترمیم هم با کلاژن های جدید انجام میشود و باعث جوانسازی پوست میشود. این روش مانند لیفت صورت با نخ برای بالا کشیدم پوست و صاف شدن و زیبایی ظاهر میشود و یک جایگزین مناسب برای این روش است که دارای عوارض کمتر و رضایت بیشتر مشتریان است.

این تکنولوژی نه تنها باعث لیفت صورت و کاهش چشمگیر خطوط خنده و چین و چروک ها شده، بلکه اثرات بسیار خوبی بر سطح پوست داشته و موجب شفاف شدن وجوان سازی آن میگردد.

نکات و مراقبت های قبل از انجام اندولیفت

همانطور که میدانید قبل از انجام هرنوع روش جوانسازی باید یک سری نکت را بدانید و رعایت کنید تا نتیجه ایده آلی بگیرید. این خدمات هم مانند سایر روش هاست اما نکات مهم قبل از انجام آن سخت و زیاد نیست و فقط کافیست قبل از انجام صورتتان را کاملا با آب و صابون بشویید تا مواد آرایشی پاک شوند و تمیز باشید.

تزریق ژل لب اصفهان | تصاویر قبل و بعد از اندولیفت صورت

خدمات لیزر جوانسازی اندولیفت چگونه انجام میشود؟

در این روش حفره های بسیار نازک میکرونی در پوست ایجاد میشود که از حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار می گیرد و موجب کلاژن سازی پوست و کاهش خط خنده و کاهش چربی موضعی در قسمت غبغب و زاویه سازی فک صورت و سفت شدن بافت گردن میشود. وقتی با لیزر بر روی لایه های زیرین و سطحی پوست تخریب هایی به صورت کنترل شده انجام می گیرد که باعث می گردد بافت فیبروز تشکیل شود در واقع هر وقت بافتی در بدن آسیب ببیند فیبروز جایگزین می شود تا بافت بتواند خود را ترمیم کند.

این ترمیم نیز براثر کلاژن سازی انجام می گیرد که این کلاژن سازی توسط بافت فیبروز انجام شده با تولید کلاژن بافت های پوستی خود را ترمیم می کنند که باعث جوانسازی پوست می گردد. این فناوری پرتو های نوری با انرژی یکسان تولید میکند که این پرتو ها متمرکز با نفوذ عمقی به پوست تاثیرات مفیدی میگذارند.

از اثرات این لیزر میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • باعث تخریب و خروج چربی از بافت‌های موضعی می‌شود که به آن‌ لیپوامولوسیون می‌گویند.
  • پوست منطقه‌ی تحت درمان به سرعت سفت و لیفت می‌شود.
  • به لطف تولید و بازآرایی رشته‌های کلاژن در محل درمان، اثرات تا بلند مدت باقی می‌مانند.

عوارض و خطرات اندولیفت پوست

عوارض اندولیفت پوست صورت و بدن به دلیل اینکه غیر تهاجمی می باشد بسیار کمتر از روش های جراحی است و یا اینکه در برخی موارد اصلا عوارضی مشاهده نمیشود. عمل های جراحی همراه با خونریزی و عفونت و بخیه هستند در صورتی که این روش اصلا چنین شرایطی ندارد و سریعا بهبود میشود و همچنین نتایج در کمترین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

برخی از عوارض این روش تورم و کبودی و قرمزی مختصر در محل درمان است که با گذر زمان از بین میرود و حتی ممکن است این عوارض هم مشاهده نکنید. به طور کلی اگر قبل از هر اقدامی با متخصص بهترین تزریق چربی اصفهان مراجعه کنید ، نکات قبل و مراقبت های بعد از درمان را رعایت کنید ، علاوه بر اینکه هیچ عارضه ای مشاهده نخواهید کرد ، همچنین نتایج ایده آلی هم به دست می آورید.

دوام و ماندگاری اندولیفت

ماندگاری و دوام این خدمات نسبت به برخی از روش های دیگر کاملا بیشتر است و ماندگاری آن هم حدود 2 تا 3 سال میباشد. به هر میزان که فرد پس از انجام اندولیفت ، حالت افتادگی و شلی پوست وی از بین رفت و جوان تر شد ، به همان میزان این ماندگاری وجود دارد. یعنی اگر فرد احساس کرد 5 سال جوان تر شده است ، 5 سال اندولفیت ماندگاری دارد.

ماندگاری نتیجه این نوع خدمات نسبت به پوست ، وضعیت بدن و نوع مشکل پوستی و … در افراد متفاوت است و میتوانید طبق نظر متخصص برای ترمیم اندولیفت هم مراجعه کنید.

تزریق ژل لب اصفهان | عوارض و خطرات اندولیفت پوست

مراقبت های پس از انجام اندولیفت

مراقبت هایی که باید بعد از انجام اندولیفت انجام داد عبارتند از :

  1. یکی از این مراقبت ها در ناحیه انجام شده کمپرس یخ انجام شود برای جلوگیری از تورم و کوفتگی احتمالی محل اندولیفت شده
  2. دومین روش مراقبت خودداری از مصرف دخانیات و الکل و قرص های رقیق کننده خون مانند ارفارین و اسپریم بمدت سه شبانه روز
  3. سومین روش خودداری از آرایش کردن غلیظ حداقل بمدت ۲۴ ساعت

بعد از انجام اندولیفت واخرین مرحله از مراقبت نیز بگونه ای است . که در صورت لزوم با صلاحدید پزشک معالج اگر دارویی برای بهبود شرایط تجویز شد مرتب و بموقع و سرساعت خورده شود .

مقایسه لیزر اندولیفت با سایر جراحی ها

در روش اندولیفت در همان دقایق ابتدایی کار، بافت کلاژن پوست شروع می کند . به تشکیل شدن و با حداقل درد می باشد و بدون بیهوشی و خون ریزی و جراحی می باشد . ولی در جراحی های دیگر بطور مثال جراحی لیفت که به معنای بالا کشیده شدن اجزای صورت مانند مژه ها ،ابرو و پیشانی و … است . که به نسبت اندولیفت روشی تهاجمی برش در پوست و بدون ایجاد خونریزی و اسیب دیده شدن بافت صورت می باشد . در این روش(جراحی لیفت) برای هرکدام از اجزای صورت مشکلاتی بوجود می اید . که موجب بهم خورده شدن حالت طبیعی صورت میشود.

تفاوت بعدی اندولیفت در مقابل جراحی های دیگر احتمال اسیب دیدگی شاخه های عصب صورت بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.

مطالب خواندنی بهترین تزریق چربی اصفهان دکتر مسیح مشعی :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید