انتخاب فیلر مناسب چه میزان اهمیت دارد ؟

بهترین تزریق ژل لب اصفهان | انتخاب فیلر مناسب چه میزان اهمیت دارد ؟

اهمیت انتخاب فیلر مناسب

فیلرهای اسید هیالورونیک حاوی غلظت‌های مختلفی از اسید هیالورونیک هستند. معنی این برای انتخاب فیلر مناسب چیست؟ انتخاب محصول یک گام بسیار مهم برای دستیابی به نتیجه مطلوب است.

اگر محصولی با غلظت بالای اسید هیالورونیک به لب تزریق شود، آب زیادی را به سمت خود می‌کشد و یک “رج سفید” غیرجذاب در بالای لب ایجاد می‌کند. هرگز به انژکتور اجازه ندهید که نوع دیگری از فیلر را به غیر از فیلرهای اسید هیالورونیک به لب‌های شما تزریق کند. فیلرهای اسید هیالورونیک قابل برگشت هستند و تنها نوع پرکننده‌های پوستی هستند که برای تزریق لب تعیین شده‌اند.

در نهایت، انتخاب محصولی با خاصیت ارتجاعی کافی یا G Prime بسیار مهم است. دهان و لب‌های ما بسیار حرکت می‌کنند، بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که فیلرهایی که به آن‌ها تزریق می‌کنیم، با آن‌ها حرکت کنند!

اسید هیالورونیک یک قند است. ما آن را به طور طبیعی در بدن خودمان می‌سازیم. احتمالا درباره وجود این ماده در کرم‌های مخصوص صورت شنیده‌اید و دلیل آن این است که اسید هیالورونیک یک هومکتانت است.
هدف این است که آب را به سمت خود بکشیم. هنگامی که فیلر در ابتدا به لب یا هر جای صورت تزریق می‌شود، طبیعی است که اگر بخواهید، می‌توانید آن را حس کنید (البته نباید ظاهر برآمده یا توده مانند داشته باشد) .

معمولاً 2-4 هفته پس از تزریق، اسید هیالورونیک موجود در فیلر آب را از بدن شما خارج کرده و آن را به سمت خود می‌کشد. این ماده فیلر را نرم و حل  می‌کند و به همین دلیل پزشکان معمولاً به مشتری می‌گویند حداقل 2 هفته پس از تزریق منتظر دیدن نتایج مطلوب باشند.

بهترین روش حجم دهی تزریق چربی لب یا تزریق ژل ؟

 

دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید